O mne

Každé jedlo je pre mňa príbeh. Či už si spomeniem na vanilkovo-kávovú vôňu kuchyne mojej babičky, u ktorej som trávievala leto, alebo na moju starú mamku, ktorá ma pri prvom miešaní cesta bábovky poučila, že ho treba premiešavať "potichúčky, poľahúčky". Môj prvý ozajstný steak, ktorý som jedla, keď sme s mojim mužom konečne našli po celom dni motorkovania ubytko na Balatone, mi navodil bohumilú náladu. A pri tvarohu si vždy spomeniem na môjho "starijocka", ktorý ho jedol kvôli svojej pečeni. Čerstvo uvarený, cez sitko odtečený a vyklopený na tanier sme si ho posypali škoricou a len tak odždipkávali.

Yedlo nevzniklo účelovo. Bolo to postupne. Najprv som chcela mať svoje všetky recepty dostupné len tak kedykoľvek na webe. Popri tom, ako som si ich tak spisovala, som sa vždy zaspomínala na vône, chute, emócie, ktoré sa mi s nimi spájali. Nie som ani profi novinár, bloger, alebo spisovateľ. Som obyčajná žena, mama a nadšená kuchárka, takže mi občas prepáčte "nedokonalosť". Pozývam vás teda všetkých do môjho receptára a príbehov, nech sa vám dobre varí, pečie, kuchtí a číta 🙂

Bebe

Napíšte mi 🙂

Ak máte otázky, nápady, podnety, alebo mi chcete len tak napísať (napríklad niečo pekné), vyplňte prosím tento hladný formulár:
    Top